46.lv
Суббота, 21 Января 2017 г. 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Именины: Agne, Agnese, Agnija/ Антон, Григорий, Емельян
46.lv » НОВОСТИ РЕЗЕКНЕ

В Резекне уровень безработицы составил 17,49 %

Фото: LETA
В настоящее время больше всего работников ищут латвийские предприятия, занимающиеся торговлей и автоперевозками, рассказала в интервью "Латвийскому радио" директор Госагентства занятости (ГАЗ) Инесе Калване.
Также требуются специалисты по информационным технологиям (ИТ) и работники средней и высшей квалификации для обрабатывающей промышленности.
 
По оценке Калване, в настоящее время Латвия испытывает недостаток как в рабочих местах, так и в работниках отдельных специальностей.

Директор агентства делит безработных на две категории - более конкурентоспособных, которые находят работу не позже чем за год, и долгосрочных безработных, которым не хватает навыков и мотивации.
 
Калване убеждена в эффективности поддержки, оказываемой ГАЗ безработным, поскольку работу находят примерно 40% посещающих курсы. При этом наблюдаются различия в зависимости от региона, самая большая эффективность - в Риге.
 
Как сообщалось, уровень зарегистрированной безработицы в феврале вырос на 0,1 процентного пункта и составил 9,2% от экономически активного населения. В январе уровень безработицы составлял 9,1%, в декабре - 8,7%, в ноябре - 8,4%, в октябре и сентябре - 8,3%, в августе 8,5%, в мае, июне и июле 8,6%.
 
В начале февраля на учете в ГАЗ состояли 85 452 безработных, в конце месяца - 86 581, то есть за месяц их число выросло на 1129 человек. На постоянную работу в ноябре устроились 4374 безработных.
 
Самый низкий уровень безработицы в январе был в Рижском регионе - 5,7%, а самый высокий в Латгале - 19,3%. В Курземе уровень зарегистрированной безработицы составил 11,5%, в Видземе - 10%, в Земгале - 9,7%.
 
В Риге уровень безработицы составил 5,3%, в Юрмале - 6,2%, в Валмиере - 6,7%, в Елгаве - 8%, в Вентспилсе - 8,2%, в Екабпилсе - 11,7%, в Даугавпилсе - 11,9%, в Лиепае - 12,1%, в Резекне - 17,49%.
 
По сравнению с январем, уровень безработицы вырос во всех городах, кроме Вентспилса и Юрмалы, где он не изменился.
 
В базе данных ГАЗ в конце февраля было зарегистрировано 5003 вакансии.
 
www.delfi.lv  

Комментарии (22)

Man ir prieks,ka vismaz pēdējā komentārā esi bijis godīgs un spējis konkrēti iezīmēt Saskaņas un Bartaševiča septiņu gadu sasniegumus Rēzeknē...


Atkarībā no jums es strādāju,bet jūs varat iet pie socpārvaldes jums iedos mazturīgo pabalstu varēsiet ēst ES atlikušos vai norakstītos produktus.Jūs ar tādu attieksmi pret Latvijas iedzīvotājiem tālu netiksiet,agri vai vēlu jūs sapratīsiet ka Latvijas iedzīvotāji ilgi tā neizturēs.Kāda vara tāda dzīve......


Malacis!Esi labi pastrādājis,tagad izdrukā savus komentārus un droši dodies uz domi,tur tava "pravda" varen ies pie sirds,un kas zin,varbūt tev pat iedos talonu uz zupas virtuvi...


Jāskatās Latvijas ziņas tur taču runā patiesību par Latvijas degradēšanu un tautas izmiršanu,bēgšanu uz ārzemēm .Rēzeknē celtniecībā arī bija nodarbināti Rēzeknieši tā bija,Rēzekne ar katru gadu top skaistāka un labāka.Bet šodienas nabadzības,bezdarba,izmiršanas stāvoklis ir tāpēc ka mūsu valdība aizmirsa savu tautu.Slikti ka jūs atbalstāt to pašu sliktāko un tos SLIKTĀKOS Zagļus tas ir esošā valdība.


Uzdošu vēlreiz to pašu jautājumu nedaudz pārfrāzējot. Ko Saskaņa un Bartaševičs septiņos gados,esot pie varas Rēzeknē,ir izdarījuši lai mazinātu bezdarbu un iedzīvotāju aizbraukšanu,tādejādi parādot,ka viņu īstenotā politika ir veksmīgāka par to ko dara valdība? Paskaidro arī,lūdzu,kāda izcelsme ir tavā komentārā minētajiem datiem par "jauniešu izceļošanu".


Man žēl ka jūs domājat bērnu dārza līmenī.Paskatieties kas notiek valstī,no 1990-2015.g. Latvija ir zaudējusi 188000 tūkstoši jauniešu tas ir 39% tie varētu būt mūsu speciālisti,bet to vairs nav, paldies mūs Valdībai,tas ir fakts.Un tālāk būs vēl sliktāk,jo valdība nedomā par tautas nākotni tā ir aizmirsta un pamesta uz izmiršanu.Jūs atbalstāt zagļu valdību,tātad esat tāds pats kā viņi parazīts kurš sūc tautas asinis.Bezdarbs ar tādu valdību tikai palielināsies un cilvēki bēgs no Latvijas prom neskatoties atpakaļ jo ar tādu valdību nav nākotnes.


Tātad tu būsi tas,kas šķiros cilvēkus kuri ir"parazīti" un kuri nē,kurus vajag "uničtožatj"un kurus nē? Pēc tādiem paziņojumiem,iesaku aiziet pie psihiatra,kamēr tavas neirozītes nav pāraugušas nopietnākā slimībā... Jā,pilsēta kļūst skaistāka,taču tas ir noticis uz tevis nīstās ES fondu un Latvijas nodokļu maksātāju naudas,kas nepārtrauktu aizņēmumu veidā caur Valsts kasi tiek piesaistīta šiem projektiem.Tas viss rada "vētrainas" attīstības mirāžu,kam nav sakara ar reālo iedzīvotāju labklājību. Tāpēc uzdošu vēlreiz jautājumu.Ko Saskaņa un Bartaševičs septiņos gados ir izdarījuši,lai Rēzeknē mazinātu bezdarbu un cilvēku aizbraukšanu? Atbilde ir-NEKO!


Eto točno pri etom proviteļstve lutše nebudet.Bezrabotica očeņ boļšaja, a otčoti v ES dokladivajut savsem drugije.Toļko ļjudjam ot etovo lutše nestanovjatsja,Žopolizov i luzerov v jamu s derjmom čtob nevonjali i neportili vozduh.Samij boļšoj reiting v Latviji u partiji SASKAŅA, ih poderživajet boļšinstvo žitelej Latviji eto fakt.


Mne očeņ žaļ čto sredi nas jestj takije idioti kotorim nravjatsa naše sevodnjašneje položenija v Latviji.Eto polnije žopolizi nastojasčevo proviteļstvo kotorim naplevatj na Rezeknenskih žitelej i vcelom na Latviju.Rezekne priobrožajetsa v lutšihju storonu,a proviteļstvo visasivajet poslednije deņgi iz naroda.Ja tože rabotaju dļja Rezekne.Sredi nas hvatajet i bezdarej kotorije ničevo ne delajut i kak paraziti prisasivajutsja i živut za čužoj sčot.Oni umejut toļko pisatj gadosti i vratj,eto luzeri kotorije v žizni ničevo nedobilis ot nih vonjaet za verstu,takih nado davitj kak parazitov i uničtožatj.


Терпила ты а не дЫртаньян. РаботичЕг гороховый. Сам батрачь восьмидесятого уровня. 300 ему не деньги. Савок не по нраву а сам небось стоял за мелнас майзес по часу)) как говорится #батрака видать из далека#


Pats smieklīgākais ir tas,ka tevis sarakstītās muļķības,tev pašam liekas kā"vareni domu graudi".Es saprotu,ka interneta troļļa darbs nav viegls,taču ko padarīsi,ja neko citu cilvēks nemāk vai negrib darīt...


Es laikam gulēju, vai tomēr cilvēki sāka saprast, ka Bartasevica banda neko labu Rēzeknei nav izdarījuši!!!


PRAVDA TI SUPER REŽ PRAVDU ČTOB POSINELI OT ZLOSTI.


Kā es iespēru ja nervi vairs neiztur,mana taisnība.Ja runāt par bezdarbu kopumā tad kāda vara tādi risinājumi un rezultāts.Vienotība,zaļie un zemnieki,naciki valdība no kuras bezdarbs ir strauji palielinājies un iedzīvotāju labklājība,dzīves iztikums strauji pasliktinājies,iedzīvotāji bēg no valststs uz ārzemēm strādat neskatoties atpakaļ jo nav nākotnes.Korupcija šausmīga,valdība pārdot visu ko var,Pareks banka,liepājas metalurgs,LDZ būs tas pats u.t.t. cik vēl tautas naudas ieguldīs un par kapeikām pārdos starpību kabatā,tā viņi domā par Latvijas tautas labklājību un nākotni zagļi.Lai valdība atbrauc uz LATGALI un izdzīvo par pensiju,vai algu ko saņem šeit.Tauta viņiem nerūp tā vajadzīga kad ir vēlēšanas,tad apsola visu un neizpilda pilnīgi neko,PALDIE PAR BEZDARBU,NABADZĪBU,IZMIRŠANU,KORUPCIJU,ZAKŠANU.


Varbūt beigsi muldēt?Tātad Bartaševičam un Saskaņai jau septiņus gadus Rēzeknē traucē strādāt ES un ASV,varbūt arī "Kijevas hunta"?Atbilde ir gaužām vienkārša,Bartaševiču "klanam",kas dzīvo savrupmājās ap Vipingas parku un pārvietojas "leksusos' un "jaguāros" ir dziļi nošpļauties par vienkāršo pilsētas iedzīvotāju dzīvi,savu dzīvi viņi ir nokārtojuši paaudzēs. Par Krieviju... Esmu par visa veida sadarbību ar Krieviju,taču šobrīd tas vienkārši nav iespējams.Kamēr Krievija slīgs savā impēriskajā paranojā,jebkurš bizness un sadarbība ir apgrūtināta. Vai vari nosaukt kaut vienu valsti,kura cieši sadarbojoties ar Krieviju ir kļuvusi pārtikusi un laimīga?Es redzu tikai vienu,katrā valstī,kas mēģina aiziet vai ir aizgājusi no Krievijas"orbītas",pēkšņi atdzimst "fašisms" un tiek "nežēlīgi apspiesti krievvalodīgie"...,un tur jau ir darbs "zaļajiem","zilajiem" vīriņiem,vai cita veida padibenēm,kam var piespraust kolorado vaboļu lentu un sūtīt atbrīvot "apspiestos iezemiešus".


Mūsu valdība ir atkarīga no saimniekiem ES un ASV ko tie saka to mūsu sulaiņi dara nedomājot par tautu.Labāk uzlabotu attiecības ar Krieviju un darba būtu uzreiz vairāk,LDZ jau sāk čīkstēt ka no Krievijas mazāk ienāk vilcienu sastāvu,gaidiet būs vēl simtiem bezdarbnieku.Gandrīz visi biznesmeņi ir gatavi sadarboties ar Krieviju tikai ne valdība.Viņi kā parazīti izsūc pēdējo naudiņu no pensionāriem,invalīdiem,maznodrošinātiem,bērniem,jauniešiem t.i no tautas, kauns un negods ka tāda valdība Brīvajā Latvijā.Krītam izmiršanas,bezdarba,nabadzības bezdibenī.


Для чего посещать биржу труда, если нет пособия по безработице? Если не на бирже, то по статистике это означает, что человек где то трудится. А теперь посчитайте какой реальный процент безработицы.


Pirms kārtējo reizi "irst" uz valdību,lietderīgāk būtu uzdot jautājumu Bartaševičam un Saskaņai,kas ir izdarīts Rēzeknē,lai mazinātu bezdarbu un cilvēku aizbraukšanu? Septiņi gadi pie varas...Kas ir ienācis Rēzeknē? Sūda "maksima" ar vergu darbu un granulu rūpnīca ar pārdesmit darbavietām? Pilsēta ir kļuvusi par SIA"Rēzekne&Latgalija&Co",ar treknu sili savējiem... Kur tad palikusi Bartaševiča savulaik solītā atomelektrostacija?!


ну, вообще-то, это согласно статистике "газ" - на основе тех, кто стоит у них на учёте. Нашёл работу - сняли с учёта. Через месяц уволили, а назад на учёт не встал (пособбие уже не положено - смысл?). Вот и статистика исправилась. В реальности тут, как минимум, каждый четвёртый безработный. Если не каждый третий. И это при том, что народа в городе уде меньше, чем при "опукантах" в Лудзе. Т.е. менее 20 тыс (вместе со стариками и детьми)


очень смешно смотрятся квартиры на сс.лв по 20к евро при такой безработице и таких нищих зарплатах.может мы что то не знаем и в стенай зёлето :)


Иногда на улицу выйдешь и такое ощущение что большинство нормальных людей уже свалило. Помимо школьников и студентов которым ещё предстоит сделать выбор огромное кол-во быдло-алкашей и бомжей. Ну и терпилы совковые готовые вджобывать за 300 евро, которые боятся поменять что-то в своей жизни. Все говно - один я Д'артаньян:D


Boļšoje sposibo za bezraboticu praviteļstvu(edinstvo,zeļjonije i krestjane,naciki)kotoroje zabilo svoj narod i plevalo na budusčeje Latviji.Tak kak molodjož i kvalificirovannije rabotčije ujezžajut za granicu.Skoro v Latviji nebudet voobsče kamu rabotaj vse ubegut ot nisčeti.Latvija padajet v jamu nisčeti i vimiranija. Добавление нового комментария

Портал 46.lv не отвечает за содержание комментариев оставленных читателями!

Уважаемые читатели, просим соблюдать вас нормы морали, не разжигать национальную и расовую рознь, обходиться без грубости, ложных обвинений и унижения чести и достоинства других людей. В случае игнорирования данной просьбы, администрация оставляет за собой право лишить пользователя возможности оставлять комментарии и удалить уже сделанные.

 Модерирование комментариев для данной новости активно!
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

 


Powered by "Esteriol Design Studio"