46.lv
Понедельник, 23 Января 2017 г. 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Именины: Grieta, Strauta/ Григорий, Макар, Павел, Марк
46.lv » НОВОСТИ РЕЗЕКНЕ

Резекнеский край просит 92 677 евро на реконструкцию дорог после весенней распутицы

Фото: Publicitātes foto
Для того, чтобы восставновить дороги после весенней распутицы, Министерство охраны окружающей среды и регионального развития Латвии просит у парвительства выделить 92 677 евро из бюджетной программы «Средства на непредвиденные случаи».
Всего на реконструкцию поврежденных дорог требуется 132 296 евро, из которых 30% (или 39 719 евро) готова погасить Резекненская краевая дума.
 
Министерство охраны окружающей среды и регионального развития поясняет, что после таяния снега дорожное полотно сильно разрушается.
lat.46.lv  

Комментарии (6)

malo prosjat


Varbūt kāds arī bauda ceļa labumus, tikai ne Rāznas nacionālajā parkā uz a/c Rēzekne-Ismeri, kur ceļu atbildīgām personām J.Čudarānam, A.Runčam, V.Stirānam.I.Jurānei ar M.Švarcu priekšgalā ir iespēja pasildīties uz valsts un karjeru īpašnieku rēķina, cerību uz ceļa remontu nav, jo sūdzības strādā uz miskasti. Pa doto ceļu ikdien kursē 12 karjeru tehnika un pilsētas KUK automašīnas, līdz ar ko ceļa segums nes tikai savu nosaukumu, jo izlīdzināt to nespēj pat pagasta greiders. Ceļš ir izšķīdis tā, ka tā platums atļauj brīvi braukt četrās, piecās joslās, jo krievu laika segums ir izgrūsts uz malām un cik saprotu drīz tuvojamies pirmajam ogļu slānim. Lietus laikā veidojas tādas bedres, ka tajās pazūd riteņi un pārvietoties pa ceļu nav iespējams pat ar apvidus auto, toties saulainā laikā redzamība no putekļiem 3m, jo grants jau samalts kā pūdercukurs. Uz doto brīdi gaidām kādu nelaimi, jo pārvietošanās uz ceļa ir apdraudēta, nu un tad varēsim plātīt rokas, meklēt iespējamos iemeslus un visus vainīgos. Vēl gribētos jautāt, vai nevar atbrīvot no ceļa nodokļa, jo ceļu es neesmu redzējis braucot pa šo izdzīvošanas taku un piekari a/m mainu divas reizes gadā. Nu bet Latvijas iedzīvotājus aicinu apmeklēt Rāznas nacionālos cūku rakumus, apsolu, iespaidus gūsiet neaizmirstamus....


Да этот Шварс еще тот приватизатор, непременно в карман и поглубже. На край с прибором положено.


tolko xotela napisat a uze napisali konecno po karmanam spisut


а разве были наводнения???Куда наша налоги за дароги тратят??? По корманам рассовывают?


А где находится РезекнЕСкий край? ))) Добавление нового комментария

Портал 46.lv не отвечает за содержание комментариев оставленных читателями!

Уважаемые читатели, просим соблюдать вас нормы морали, не разжигать национальную и расовую рознь, обходиться без грубости, ложных обвинений и унижения чести и достоинства других людей. В случае игнорирования данной просьбы, администрация оставляет за собой право лишить пользователя возможности оставлять комментарии и удалить уже сделанные.

 Модерирование комментариев для данной новости активно!
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

 


Powered by "Esteriol Design Studio"